Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
