Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: Created
ca: Creat
