Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Created
eo: Kreita
