Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Download
fr: Téléchargement

en: Created
fr: Créé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Started
fr: Démarré
