Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: Created
hu: Létrehozva

en: Id
hu: Azonosító

en: Started
hu: Indult

en: Letters
hu: Betűk
