Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
