Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Created
it: Creato

en: Started
it: Iniziato

en: Letters
it: Lettere
