Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Downloaded
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
