Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Started
lt: Pradėta
