Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
