Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Id
nl: ID

en: Generated
nl: Gegenereerd

en: Started
nl: Gestart
