Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Created
pl: Utworzono

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Letters
pl: Litery
