Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: Created
ru: Создано

en: Generated
ru: Сгенерировано

en: Started
ru: Начало

en: Letters
ru: Символы
