Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Started
sk: Začaté
