Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: Created
sl: Ustvarjeno
