Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது
