Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ
