Rules Letter Single (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Download
vi: Tải về

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Started
vi: Đã bắt đầu

en: Downloaded
vi: Đã lấy về
