Rules Link (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Path
fi: Polku

en: Normal
fi: Normaali

en: Rules
fi: Säännöt

en: Bundle
fi: Paketti

en: Show All
fi: Näytä kaikki
