Rules Link (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Path
ro: Cale

en: Rules
ro: Reguli

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: Bundle
ro: Pachet

en: Show All
ro: Arată Toate
