Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: edit
af: redigeer

en: Path
af: Pad

en: Normal
af: Normaal

en: None.
af: Geen.

en: revert
af: rol terug
