Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: None.
ast: Nengún.

en: revert
ast: desfacer
