Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: edit
az: redaktə et

en: Path
az: Yol

en: Link text
az: Link mətni

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Entity
az: Entiti

en: Bundle
az: Paket

en: Show All
az: Hamısını göstər
