Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: Normal
be: Нармальны

en: Rules
be: Правілы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Entity
be: Сутнасць

en: revert
be: адкат

en: clone
be: клянаваць

en: export
be: экспартаваць

en: Bundle
be: Набор

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем
