Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Show All
bo: ཡོད་ཚད་སྟོན

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ
