Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Rules
ca: Regles

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Entity
ca: Entitat

en: None.
ca: Cap.

en: revert
ca: reverteix

en: clone
ca: clona

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Show All
ca: Mostra tot

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: The text of the link.
ca: El text de l'enllaç.
