Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Normal
el: Κανονικό

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Entity
el: Οντότητα

en: None.
el: Κανένα.

en: revert
el: επαναφορά

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Show All
el: Εμφάνιση Όλων

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης
