Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: Rules
eo: Reguloj

en: None.
eo: Neniu.

en: revert
eo: malfari

en: Bundle
eo: Fasko

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
