Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Rules
es: Reglas

en: Confirmation
es: Confirmación

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Entity
es: Entidad

en: None.
es: Ninguno/a.

en: revert
es: revertir

en: Link type
es: Tipo de enlace

en: clone
es: clonar

en: export
es: exportar

en: Bundle
es: Paquete

en: Show All
es: Mostrar todo

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: manage fields
es: gestionar campos

en: manage display
es: gestionar presentación

en: The text of the link.
es: El texto del enlace.
