Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Normal
et: Tavaline

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Rules
et: Reeglid

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Entity
et: Olem

en: None.
et: Puudub.

en: revert
et: tühista

en: clone
et: klooni

en: export
et: ekspordi

en: Bundle
et: kogum

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva
