Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Normal
eu: Arrunta

en: Rules
eu: Erregelak

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Entity
eu: Entitatea

en: None.
eu: Ezer.

en: revert
eu: leheneratu

en: Link type
eu: Esteka mota

en: export
eu: esportatu

en: Show All
eu: Guztia Ikusi

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
