Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: edit
fil: wastuhin

en: Path
fil: Landas

en: None.
fil: Wala.
