Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Entity
fr: Entité

en: None.
fr: Aucun.

en: revert
fr: rétablir

en: Link type
fr: Type de lien

en: clone
fr: cloner

en: export
fr: exporter

en: Bundle
fr: Type

en: Show All
fr: Montrer tous

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: manage fields
fr: gérer les champs

en: manage display
fr: gérer l'affichage

en: The text of the link.
fr: Le texte du lien.
