Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Normal
he: נורמלי

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Rules
he: כללים

en: Confirmation
he: אישור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Entity
he: יישות

en: None.
he: ללא.

en: revert
he: שחזר

en: clone
he: שכפול

en: export
he: ייצוא

en: Bundle
he: חבילה

en: Show All
he: הצגת הכל

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה
