Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Normal
hr: Normalno

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: None.
hr: Nijedan.

en: revert
hr: vrati

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom
