Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: Normal
hu: Általános

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Rules
hu: Szabályok

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Entity
hu: Entitás

en: None.
hu: Nincs.

en: revert
hu: visszaállítás

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: clone
hu: klónozás

en: export
hu: exportálás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: The text of the link.
hu: A hivatkozás szövege.
