Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Bundle
hy: Փաթեթ
