Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Path
id: Jalur

en: Link text
id: Teks tautan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Entity
id: Entitas

en: None.
id: Tidak ada.

en: revert
id: kembalikan

en: clone
id: Klon

en: Bundle
id: Bundel

en: Show All
id: Tampilkan semua

en: manage fields
id: kelola field

en: manage display
id: kelola tampilan
