Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: Rules
is: Reglur

en: None.
is: Ekkert.

en: revert
is: bakfæra

en: clone
is: klóna
