Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: None.
ku: هیچ.

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
