Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Normal
lv: Normāls

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Entity
lv: Entītija

en: None.
lv: Neviens.

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu
