Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: Path
mn: Зам

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах
