Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: edit
nl: bewerken

en: Path
nl: Pad

en: Normal
nl: Normaal

en: Link text
nl: Linktekst

en: Rules
nl: Regels

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Entity
nl: Entiteit

en: None.
nl: Geen.

en: revert
nl: terugzetten

en: Link type
nl: Linktype

en: clone
nl: dupliceren

en: export
nl: exporteer

en: Bundle
nl: Bundel

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: manage fields
nl: velden beheren

en: manage display
nl: weergave beheren

en: The text of the link.
nl: De tekst van de link.
