Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill
