Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Rules
oc: Règlas

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Entity
oc: Entitat

en: None.
oc: Pas cap.

en: revert
oc: restablir

en: clone
oc: clonar

en: export
oc: exportar

en: Bundle
oc: Paquet

en: Show All
oc: Mostrar tous

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge
