Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
