Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Rules
pt: Regras

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Entity
pt: Entidade

en: None.
pt: Nenhum.

en: revert
pt: reverter

en: Link type
pt: Tipo de link

en: export
pt: exportar

en: Bundle
pt: Pacote

en: Show All
pt: Mostrar tudo

en: manage fields
pt: gerir campos

en: manage display
pt: gerir exibição

en: The text of the link.
pt: O texto do link
