Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය
