Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Normal
sk: Normálny

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Entity
sk: Entita

en: None.
sk: Žiadne.

en: revert
sk: vrátiť

en: clone
sk: klonovať

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Show All
sk: Ukaázať všetko

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie
