Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: None.
sl: Brez.

en: revert
sl: povrni
